Z S B
im. Jana Pawła II

W Zespole Szkół Budowlanym im. Jana Pawła II w Opolu można kształcić się w: PUBLICZNYM TECHNIKUM NR 6 oraz  BRANŻOWEJ SZKOLE I STOPNIA NR 5 w następujących zawodach: 


PUBLICZNYM TECHNIKUM NR 6 w zawodach
Technik aranżacji wnętrz - NOWOŚĆ! JEDYNA KLASA W POLSCE!
Technik renowacji elementów architektury
Technik architektury krajobrazu
Technik budownictwa z logistyką

BRANŻOWEJ SZKOLE I STOPNIA NR 5 w zawodach

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie
Murarz- tynkarz
Stolarz
Monter sieci i instalacji sanitarnych- klasa pod patronatem niemieckiej firmy Kafril
Monter stolarki budowlanej (nowy zawód!)
Klasy wielozawodowe ( wszystkie zawody według klasyfikacji,
m.in.: monter izolacji budowlanych, dekarz, mechanik pojazdów samochodowych,
lakiernik, tapicer, sprzedawca, kucharz, cukiernik, piekarz,
wędliniarz i wiele innych)

Z S B  im. Jana Pawła II
Nasza Szkoła 

Visit Social media:

Share Social media:

How it working

Aby posłuchać historii pomników w ramach projektu „Poznaj historię” należy wykonać kilka prostych czynności. Poniżej przedstawiamy krótką „instrukcję obsługi” - krok po kroku, tak aby w miarę prosto przedstawić Państwu sposób dotarcia do minisłuchowisk.

KROK 1

Trzeba mieć smartfon z aparatem fotograficznym. Obiektyw aparatu należy skierować w kierunku tabliczki informacyjnej znajdującej się tuż obok pomnika. Poniżej pokazujemy widok samej tabliczki oraz przykładowego jej umiejscowienia przy pomniku Karola Musioła w Opolu.

KROK 2

Po skierowaniu aparatu smartfona na kod QR znajdujący się w prawej części tabliczki na aparacie pojawi się ekran powitalny aplikacji, a następnie ekran z nazwą, zdjęciem pomnika i przyciskiem „START”.

KROK 3

Przycisk „START” uruchamia proces odtwarzania minisłuchowiska.
Następne kroki podpowie nam smartfon po wysłuchaniu historii lub przerwaniu jej odtwarzania. Prosimy o obserwowanie ekranu smartfona!

KROK 4

Inne dostępne opcje: krótka informacja o pomniku, autorze tekstu oraz nagrania, wykaz innych pomników w mieście objętych projektem "poznaj historię", mapka pomników do pobrania, film oraz linki do mediów społecznościowych.


Chciałbyś wdrożyć projekt również w swoim mieście?

Contact

Partnerzy projektu

Realizacja projektu „Poznaj historię” w każdym z miast wymaga zaangażowania wielu ludzi: programistów, grafików, autorów tekstów, aktorów, realizatorów dźwięku czy osób koordynujących całe przedsięwzięcie. To dzięki nim powstał te projekt.

Naszą ambicją jest, aby jego zasięg stale się rozszerzał. Dlatego dziękujemy obecnym partnerom i zapraszamy kolejne miasta, instytucje oraz firmy i osoby prywatne do współpracy!


Chcesz zostać naszym Partnerem projektu, pomnika?

Contact

Contact

Jesteś zainteresowany wdrożeniem projektu w swoim mieście? Chcesz więcej wiedzieć? Chcesz poznać szczegóły? Napisz do nas, zadzwoń! Skontaktujemy się z Tobą, umówimy na spotkanie. Przygotujemy dla Ciebie materiały i ofertę.